Nabízím Vám tyto služby:

Tvorba HTML5 aplikací a HTML5 her

pro výstavy a expozice / web / facebook

Naprogramuji Vám HTML5 aplikace a hry pro dotykové obrazovky (touchscreen hry), určené pro expozice a výstavy, interaktivní kiosky, webové hry, facebook hry, webové konfigurátory a další webové HTML5 interaktivní prvky. V tomto segmentu mám velké zkušenosti.

HTML5 soutěže

Web soutěže a hry všeho druhu. Účinný reklamní prostředek pro zapojení stávajících a získání nových zákazníků. Možno naprogramovat časové omezení soutěže, tabulku s průběžnými výsledky, propojení na Facebook a mnoho dalšího. Samozřejmostí je funkčnost na všech typech zařízení (PC, mobily, tablety).

Tvorba reklamních videí

animovaná / vysvětlující videa

Nejefektivnějším a nejpohodlnějším způsobem jak vysvětlit uživateli fungování produktu, nebo služby, je reklamní video. Možno přidat zvukovou stopu, případně titulky. Takové video je možné umístit na Youtube, na web, případně použít jako pomůcku při koferenci.

Úprava a retuše fotek

Profesionální úprava fotek pro Instagram, Facebook a další sociální sítě. Retuše fotek pro fotografy i amatéry. Ohromte své fanoušky a followery dokonalými fotkami.

Animace do webů

Oživení Vašeho webu zajistí vkusná tématická animace. Takto lze statickému webu dodat interaktivní a vizuálně atraktivní prvek bez větších zásahů do existujícího webu.

Vyjádření zákazníků:

"Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!"

Anežka Rejsková
www.s-f.com

"Spolupráce s panem Timkem byla naprosto úžasná. Pan Timko je trpělivý, skvěle reaguje na veškeré požadavky a snaží se maximálně uvést v život představy klienta. Mně vytvořil nové intro k mým videím. Za mě absolutní spokojenost a ráda doporučuji."

Michaela Suchá
www.mishabeauty.org

"Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za naprosto profesionální a vlídný přístup! Webovky jsou opravdu nádherné, splnil jste mi sen..:-)"

Yvona Horská
www.arianna.cz

"Moc Vám děkujeme, vše je podle našich představ. Jsme moc spokojení."

Radek Lengál

Rychlý kontakt:

,
nezávazná poptávka