Nabízím Vám tyto služby:

Tvorba her

pro výstavy a expozice / web / facebook

Naprogramuji Vám hry pro dotykové obrazovky (touchscreen hry), určené pro expozice a výstavy, webové hry, facebook hry, multiplayer hry a další online zábavní prvky. V tomto segmentu mám velké zkušenosti.

Facebook aplikace

Facebook poskytuje mnoho sociálních nástrojů, jako sdílení, like, vlastní story, sdílení score, práce s přáteli a mnoho dalších. Rád Vám vytvořím Facebook aplikace s těmito nástroji. Ať už se jedná o aplikaci do záložky FB stránky, aplikaci na facebook timeline, nebo do app centra, integraci facebook API ovládám na nejvyšší úrovni.

Tvorba videí

propagační / vysvětlující

Nejefektivnějším a nejpohodlnějším způsobem jak vysvětlit uživateli fungování produktu, nebo služby, je propagační video. Takové video je možné umístit na Youtube, na web, případně použít jako pomůcku při koferenci.

Reklamní HTML5 bannery

Reklamní HTML5 bannery jsou velmi častým propagačním nástrojem. Vytvářím bannery pro většinu nejpoužívanějších reklamních systémů, jako je Google AdWords a AdForm. Všechny formáty - klasické, iLayer, branding, video-banner.

Animace do webů

Oživení Vašeho webu zajistí vkusná tématická animace. Takto lze statickému webu dodat interaktivní a vizuálně atraktivní prvek bez větších zásahů do existujícího webu.

Vyjádření zákazníků:

"Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!"

Anežka Rejsková
www.s-f.com

"Spolupráce s panem Timkem byla naprosto úžasná. Pan Timko je trpělivý, skvěle reaguje na veškeré požadavky a snaží se maximálně uvést v život představy klienta. Mně vytvořil nové intro k mým videím. Za mě absolutní spokojenost a ráda doporučuji."

Michaela Suchá
www.mishabeauty.org

"Bylo mi ctí s Vámi spolupracovat. Moc děkuji za naprosto profesionální a vlídný přístup! Webovky jsou opravdu nádherné, splnil jste mi sen..:-)"

Yvona Horská
www.arianna.cz

"Moc Vám děkujeme, vše je podle našich představ. Jsme moc spokojení."

Radek Lengál

Rychlý kontakt:

,
nezávazná poptávka


;